Hingestatud kaitsemäng tõi Olerex/Veski Mati U18 tüdrukutele koha finaalturniiril!

10. okt. 2017

7-8 oktoobril kodusaalis toimunud U18 tütarlaste Eesti karikavõistluste tsooniturniiri läbisid Olerex/Veski Mati Tartu tüdrukud igati edukalt.

Laupäeval olid esimesteks vastasteks Lähte/Tartu valla spordikooli neiud. Mängu pingeliseimaks kujunes esimene geim, kus loovutasime Lähtele 14 punkti. See oli sellisel kujul võistkonnale esimene kord võistlusolukorras ja natuke aega kulus üksteisega kohanemiseks. Teine ja kolmas geim läksid juba pisut lihtsamalt ning turniiri esimene võit tulemusega 3:0 oligi käes.

Sellega polnud veel kaugeltki midagi otsustatud, sest ees ootas mäng tugeva Selver Tallinn Audentes I võistkonna vastu. Vastupidiselt eelnevale mängule suutsime seda kohtumist kindlamalt alustada ja esimese geimi võita. Selveri tüdrukud said teises geimis oma mängu käima ja leidsime end korduvalt kaotusseisust. Otsustavaks said väga hästi sekkunud vahetusmängijad, kes vajaliku muutuse tõid ning kallutasime ka selle geimi 26:24 endale. Kolmandas geimis oli võrdset mängu geimi keskpaigani, siis suutsime näidata väga head kaitsemängu ja serviseeriaid ning läksime oma teed. Mäng 3:0 meile.

Pühapäevaks jäi turniiri viimane mäng Pärnu spordikooli tütarlaste vastu. Mänguaega said kõik Tartu neiud ning kindlustasime endale 3:0 võiduga edasipääsu esimesse finaalgruppi.

Tahaksin eraldi kiita tüdrukute hingestatud kaitsemängu sel turniiril, võideldi tõepoolest iga palli eest. Nüüd on jäänud kuu aega lihvida ka muid mänguelemente. 10.-12.novembril on ees ootamas finaalturniir Pärnus.

Täname kindlasti ka kõiki kaasaelajaid!

Võistkond mängis koosseisus: Grete Isabel Huik, Evelyn Nicole Milani, Helerin Hansman, Triinu-Mai Allingu, Laura Laas, Laura Kaseorg, Sandra Roos, Lisette Pihor, Marily Simenson-Plakso, Liisa-Lotta Jürgenson, Sirli Anier, Laura Kinter ja treener Jaanika Jakobson.