Premium Cup 2017 Tartus Raekoja platsil juba sel nädalavahetusel

3. juuni 2017

Premium Cup nime kandvast turniirist võtab osa ka meie esiduo, Gerardo´s Toys rannavollepaar Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaaar. Neile pakuvad teiste seas konkurentsi aastaid koduses karikasarjas kõrgeid kohti noppinud Karl Jaani ja Rain Raud ning Maksim Petrov ja Aleksei Povjakel, eelmise aasta Eesti meistrivõistluste hõbemedalistid Mihkel Tanila ja Kaspar Pomerants ning Oliver Venno vend Olari ja Martti Juhkami.

Loomulikult on võistlustules ka vanameistrid Argo Arak ja Kaarel Kais. Lõunanaabritest väisavad Tartu etappi Läti saalikoondise libero Ingars Ivanovs ja lõppenud hooajal Prantsusmaa meistrisarjas paremuselt teise punktiskoori kogunud Hermans Egleskalns. Kokku asub turniiril esikohta jahtima 16 meespaari.

Naisteturniiril asuvad teiste seas võistlustulle valitsevad Eesti meistrid Heleene Hollas ja Liisa Soomets, hõbemedalist Juudit-Kure Pohhomov, kes sel korral on paaris Kertti Külmaga (pildil mängija #5) ning Mari-Liis Graumann ja rahvusnaiskonna libero Kristi Nõlvak. Naisduosid on kokku 12.

 

Share on FacebookTweet about this on Twitter