DUO VÕRKPALLIKLUBI

Spordiklubi Duo alustas tegevust 1999 aastal, mil põhitegevuseks sai Tartu Pere Leib võistkonna eestvedamine.

Kogu selle pika perioodi on meil olnud kolm teineteisega lõimuvat peaeesmärki:

  • Esiteks oleme oma toetajatele soovinud pakkuda põnevaid vaatemänge palliplatsil ja emotsiooni.
  • Teiseks on meie eesmärgid jätkuvalt kõrged ja suunatud tulevikku, mis tähendab, et klubi soov on olla Baltikumi võrkpalli lipulaevaks.
  • Kolmandaks ja mitte vähemtähtsaks peame soovi olla tänastele Eesti noorvõrkpalluritele hüppelauaks võitlemaks kõige kirkamate medalite eest. Seda nii oma vanuseklasside meistrivõistlustel, Balti liigas kui ka Eesti meistrivõistlustel. Sportlase jõudmine Eesti koondisesse ja miks mitte ka suurde võrkpalli on kindlasti meile suur õnnestumine!

 

2005 aastal lisandus töö noortega

Eesmärgiks on luua noortele võimalused sportlikuks eneseväljenduseks, võrkpalli harrastuseks ja tippspordiks. Tänasel päeval soovime koostöös lastevanemate, toetajate ja treeneritega pakkuda kokku 140 noorele laiapõhjalist ja mitmekülgset võrkpallialast tegevust. Duo võrkpalliklubi esindavad erinevatel Eesti Võrkpalli Liidu (EVF) poolt korraldatavatel noortevõistlustel järgnevad vanuseklassid:

TÜDRUKUD – U12 U14 U16 U18 U20 POISID – U12 U14 U16 U18 U20

 

SK DUO noored mängivad hooajal 2017/18 OLEREX/Veski Mati nime all!

Meil on hea meel, et leidub väärikaid sponsoreid, kes on meie noorte tublisid tulemusi märganud ning annavad poiste ning tüdrukute võrkpalliarmastusele hoogu juurde.

SK DUO hingekirja kuulub üle 150 noorvõrkpalluri. Klubi eesmärk on seda arvu suurendada ning seeläbi võrratu võrkpalli mängimist Tartus edendada.

Noored lähevad 2016/2017 hooajale vastu Salva/Kaarsilla Tartu nime all!

Hea meel on teatada, et Kaarsilla Kinnisvara OÜ  paneb 2016/2017 hooajast SK Duo noorte tegemistele õla alla ning aitab meie klubi kasvandikele tagada parimad võimalikud treeningtingimused. Klubi loodab omalt poolt hoida Tartu võrkpalli lippu kõrgel ja esineda edukalt kõikidel EVF-i poolt korraldavatel tiitlivõistlustel.

Noorvõrkpallurite suurtoetaja on Salva Kindlustuse AS

779142t81h3c17

2006. aastal alustas Salva koostööd Spordiklubi Duoga. Salva toetab BIGBANK Tartu võistkonda (algusaegadel nimega Tartu Pere Leib) ning lisaks kannavad kõik meie noorte võistkonnad nime Salva/Kaarsilla Tartu.
Salva Tartu võistkonnad (tüdrukud ja poisid) osalevad kõigis vanuserühmades Eesti Võrkpalli Liidu poolt korraldatavatel noorte tiitlivõistlustel. 2012/13 hooajal võideti poeglaste arvestuses pronksmedalid U-20 vanuseklassis ning kuldmedalid U-18 vanuseklassis. U-12 poisid võitsid mikrofestivalil võrkpallis esikoha.

 

Treenerid

Klubis töötab 8 võrkpallitreenerit: Kaisa Lüütsepp, Jaanika Jakobson, Margit Keerutaja, Liina Kais, Oliver Lüütsepp, Argo Meresaar, Hendrik Rikand ja Ott Riisenberg, kes kõik on lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna ja omavad treeneri kutsetunnistusi.
Treeningud toimuvad Tartus A.Le Coq spordihallis ja Turu tn. 8 spordihallis.

Meeskond BIGBANK Tartu 

Tartu linna esindusmeeskond võrkpallis BIGBANK Tartu on järjepanu tegutsenud juba aastast 1999. 18 aastase klubi auhinakappi mahub hulganisti medaleid ning karikaid Eesti meistrivõistlustelt, Eesti Karikavõistlustelt kui ka Balti liigast ning sammuti osalemine Eurosarjades.

Naiskond Tartu Ülikool/Eeden

Alates hooajast 2015/16 võttis SK DUO enda tiiva alla Tartu esindusnaiskonna võrkpallis. Tartu Ülikool/Eedeni nime all mängiva võistkonna toimimise nimel teeb SK DUO koostööd Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubiga.

Klubi kasvandikud

Klubi on väga uhke oma kasvandike üle, keda on kutsutud erinevatele noorte ja juunioride koondistesse, kui ka Eesti rahvuskoondisesse. Nendeks on Mart Naaber, Rait Rikberg, Kevin Soo, Kristo Kollo, Oliver Venno… Mart Naaber kuulub ka tänasel päeaval Eesti meeste koondisesse ning klubivõrkpalli mängib algaval hooajal Bigbank Tartu meeskonnas.

Meie klubi kõige kuulsamad kasvandikud täna on Oliver Venno ja Kristo Kollo, kes saavutasid 2007. aasta suvel Euroopa meistrivõistlustel rannavõrkpallis U-18 vanuserühmas I koha ja 2008 aastal maailmameistrivõistlustel samuti I koha.
Oliver Venno klubivõrkpalli karjäär on jätkunud Sloveenia, Saksamaa, Prantsusmaa, Venemaa, Monteneegro, Austria, Türgi klubides.
Kristo Kollo pallis kuni 2015 aastani väikeste pausidega Tartu esindusmeeskonnas Bigbank Tartu ning jätkas suvel tipprannavõrkpalluri karjääri koos Karl Jaaniga rannas.

Väga paljud meie noored on kanda kinnitanud meie oma klubi ja Tartu Linna esindusmeeskonnas BIGBANK Tartu. Soovime muuta klubi laste jaoks atrakiitvseks ja professionaalseks. Meie soov on kasvatada järelkasvu Tartu võrkpallimeeskonnale ja naiskonnale ning Eesti koondistele. Panustame tulemusele ja loodame, et ka tulevikus kasvaks Tartust häid võrkpallureid. Koostöö, tahtejõud ja ambitsioonid on spordis väärtused, mis on abiks kujundamaks tahtejõulist kodanikku, kes suudab elu väljakutsetele vastata!