Ühe päevaga seitse mängu! Salva/Kaarsilla Tartu U16 tüdrukud turniiril Pärnus

28. okt. 2016

Salva/Kaarsilla Tartu tütarlapsed pidasid tiheda võistluspäeva jooksul maha koguni 7 kohtumist.

Kõigepealt olid 19 võistkonda jagatud 3-4 liikmelistesse alagruppidesse, kust saadi kolmest mängust 2 võitu ja alagrupi teine koht.

Võitsime 2:0 Võru SK II ning Kaiu võistkonda ning kaotasime Selver Tallinnale 0:2. Vahemängus läksime vastamisi samuti ühega Selveri
võistkondadest ning seekord tuli kindel 2:0 võit, millega pääsesime kaheksa parema hulka. Teada oli, et kõik esikaheksasse jõudnud võistkonnad on üsna võrdsed ja tasemelt head. Veerandfinaalis kohtusime Jõhvi tütarlastega. Jõhvi tüdrukud surusid kohe serviga ja meie paraku selles kohtumises oma mängu käima ei saanudki ning vastu tuli võtta 0:2 kaotus.

Edasi mängisime kohtadele 5.-8., kus esimeseks vastaseks oli SK Tats. Pidasime maha tulise lahingu, kuid kolmandas geimis tuli siiski tunnistada vastase nappi paremust numbritega 1:2 (kolmas geim 13:15). Viimaseks mänguks oli kohtumine Selveriga, kellele juba alagrupis kaotanud olime ning ka teisel korral oli tulemus sama. Seega lõpetasime turniiri 8.kohaga.

Pika ja väsitava võistluspäeva jooksul said mänguaega kõik tüdrukud, saime katsetada erinevaid asetusi ning koosseise. Neiud said kuhjaga väärt kogemusi ja treenerite jaoks sai pilt võistkonna osas selgemaks.

Võistkond mängis koosseisus: Nanette Christine Andersson, Triinu-Mai Allingu, Laura Laas, Laura Kaseorg, Lisette Pihor, Marily Simenson-Plakso, Greteli Vähi, Liisa-Lotta Jürgenson, Sirli Anier ja Laura Kinter ning treenerid Jaanika Jakobson ja Kaisa Lüütsepp.

Eelvaade Pärnu turniirile

Salva/Kaarsilla Tartu U-16 vanuseklassi tütarlapsed osalevad EMSL Jõud meistrivõistlustel, mis leiab aset 26.oktoobril Pärnus.

Tüdrukud saavad üle pika aja selle võistkonnaga võistluskogemuse. Viimati võisteldi U16 võistkonnaga augusti lõpus.
Olulisemaks eesmärgiks on koostöö lihvimine ja valmistumine kahe nädala pärast toimuvaks EKV tsooniturniiriks.