SK Duo spordiklubi lõpuaktus 2017

18. mai 2017

1. juunil toimus SK Duo spordiklubi järjekorras teine lõpuaktus, kus pidasime hea sõnaga meeles tublisid noori võrkpallureid.

Lõpetajateks olid sedakorda 1998.aastal sündinud noored – Ingrid Kiisk, Sandra Ratasepp, Laura Tobreluts, Annabel Pruer, Kerli Semjonov, Mai-Liis Logina, Regiina Malm, Lisett Pärna, Anna Marie Nurja, Anna Ulst, Eleri Leht ja Germo Ausin.

Meie klubi tänavused lõpetajad on aastate jooksul silma paistnud väga heade sportlike tulemuste poolest. Nad on oma treeninggrupi edusse panustanud kohati lausa 11 aastat oma noorest elust. On olnud üksteist innustavad ja toetavad. Noori sportlasi on saatnud pidev treenimis ja õpihimu.

Paljud on alustanud oma sportlasteed pisikese 2 klassi õpilasena ja jõudnud tänaseks 12 klassi lõpetajana kogeda kõike seda, mis on tähendanud olla Eesti meister U16, U18 ja U20 vanuseklassides.

Lisaks kõigele eelnevale on hindamatu kogemuse klubi esindusnaiskonna TÜ/Eeden juures saanud Ingrid Kiisk, Anna Ulst ja Annabel Pruer. Eesti noortekoondisele on abiks olnud nii Ingrid Kiisk kui Annabel Pruer.

Iga treeninggrupp on oma treeneri nägu. Meie tänavuste lõpetajate nägu on nende aastate jooksul kujundanud treenerid Liina ja Kristjan Kais, Margit Keerutaja ja Argo Meresaar.

Meie treenerid loodavad, et kõik olete nakatanud spordipisikuga ja võime kindlalt öelda: armastad sporti, armastad elu!

Klubi soovib omalt poolt teile kallid lõpetajad, et otsige oma võimalusi, avastage ennast ja maailma, õppige uusi oskusi ja teadmisi ning kogege uusi kogemusi. 

Pildigalerii lõpuaktuselt on üleval meie kodulehel www.skduo.ee/noored/galerii/

 

 

 

 

 

 

 

Share on FacebookTweet about this on Twitter