TÜ/Eeden alustas Eesti karikavõistlusi 3:1 võiduga

20. okt. 2016

TÜ/Eeden võitis Eesti KV verandfinaalseeria avamängu võõrsil 3:1. Võruga peetud mängus suutsid võrukad võita kolmanda geimi, kui mitte enamat. Tartlaste poole peal said mänguaega pea kõik kaasas käinud mängijad. Pärast esimest geimi sai puhkama võistkonna kapten ja vaimne liider Kertti Külm.

Raske alguse järel kujunes võistkonna suurimaks punktitoojaks Ingris Suvi 22 (+10) punktiga. Täpsem statistika nähtav siin: statistika

Peatreener Andrei Ojametsa sõnul oli näha, et teatud mängijate jaoks oli tegemist hooaja esimese tõsisema kohtumisega ja seetõttu oli liigset närvilisust omajagu, kuid kokkuvõttes saab tulemusega rahul olla.

Võimalikus poolfinaalis ootab Kohila/E-Service, kes sai teisipäeval ajaloolise võidu Euroopa Meistriteliigas.

Eelvaade karikavõistluste esimesele kohtumisele Võruga

TÜ/Eeden alustab homme Eesti karikavõistlusi kui võõrsil kohtutakse veerandfinaalseeria esimeses kohtumises Võru VK-ga. Kahe Lõuna-Eesti naiskonna mõõduvõtt algab 17.30.

Hooaja eelsetes kohtumistes suutsid tartlased võrukad alistada, kuid võistlusmäng on teine asi.

Naiskonna peatreener Andrei Ojamets jäi Balti liiga avanädalavahetusel nähtuga enam vähem rahule ning usub, et Võru vastu suudetakse omadest asjadest kinni hoides võit saavutada.

Kordukohtumine peetakse 2. Novembril kell 19.00 Tartu Ülikooli spordihoones.