TÜ/Eeden on Baltikumi Meister 2018!

20. märts 2018

TÜ/Eeden alistas ülipõneva 3:2 võiduga Leedukate Alytause ja võttis sellega klubi ajaloo esimese baltimaade meistritiitli!

Kohtumine ise kulges täpselt nii dramaatiliselt nagu üks võrratu võrkpallimäng peab. Esimene pallivahetus kujunes juba pikaks ning võitluslikuks ja andis publikule aimu, milliseks järgnevad kaks tundi kujuneda võivad.

Lõpuks mängis rolli koduvõistkonna parem serv ning meeletu publiku toetus ning vaatamata raskele neljanda geimi lõpule, suudeti viiendas enda soov peale suruda.

Balti Liiga finaalturniiri MVP on Ingrid Kiisk (TÜ/Eeden). Balti Liiga finaalturniiri sümboolsesse koondisesse valiti veel:

• 2 parimat nurgaründajat: Viktoryia Yemelyanchuk (Alytaus-Jotvingiai) ja Kertti Külm (TÜ/Eeden)
  • 2 parimat temporündajat: Natalia Bakun (Alytaus-Jotvingiai) ja Karolina Uvarovaite (TK-Kaunas ASU)
  • Parim libero: Marje Rosenblatt (TÜ/Eeden)
  • Parim diagonaalründaja: Kristel Moor (TTÜ/Tradehouse)
  • Parim sidemängija: Liis Noormets (TÜ/Eeden)

Tartlannad on siiani võitnud sellel hooajal kõik mis võimalik, kuid peatreener Ojametsa sõnul ei vähenda see isu, võtta ka kolmas tiitel Eesti meistritiitli näol!

Eesti meistrivõistlustel ootab TÜ/Eeden nüüd vastast veerandfinaalpaarist Kohila VK/E-Service ja Famila/Võru VK